Haska Çelik Kapı

1996 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve çeyrek asırlık başarı hikayesi ile çelik kapı sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran HASKA ÇELİK KAPI, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yerini almaktadır. Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Haska Çelik Kapı, yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştirip aynı zamanda çelik kapı sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedeflemektedir. Güvenlik ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini evlerde farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ve farklı tasarımlarla birleştiren HASKA, birbirinden özel modellerini çeşitli ölçü ve çalışma sistemlerinde yansıtıyor. Çelik kapı, bina giriş kapıları, villa kapıları, yangın kapıları, ferforjeli devirli kapılar ve proje kapıları gibi birbirinden özel tasarımlar sunan HASKA birden fazla ürününü farklı zevkler ve mekanlar ile buluşturuyor. Güvenliğiniz ve huzurunuz için HASKA daima sizinle…

Haska Çelik Kapı is located in Karpuzsekisi, 30. Sk., 38070 Melikgazi/Kayseri, Tü. To communicate or ask something with the place, the Phone number is +903523221960. You can get more information from their website: https://haskasteeldoor.com/.

Write a Review Report Incorrect Data
Details
Name: Haska Çelik Kapı
Categories: Professionals & Services > Home & Garden Services > Home Remodeling & Repair
Phone: +903523221960
Website: https://haskasteeldoor.com/
Address:
Karpuzsekisi, 30. Sk., 38070 Melikgazi/Kayseri, Tü
Opening hours
Monday: 12:00 AM - 12:00 AM
Tuesday: 12:00 AM - 12:00 AM
Wednesday: 8:30 AM - 9:00 AM
Thursday: Closed
Friday: 9:00 AM - 10:00 AM
Saturday: Closed
Sunday: Closed

Customer Ratings and Reviews

There are no reviews yet!

You can review this Business and help others by leaving a comment. If you want to share your thoughts about Haska Çelik Kapı, use the form below and your opinion, advice or comment will appear in this space.

Submit a review for Haska Çelik Kapı

Your rating *
Your review (Be as detailed as possible) *
(100 Character minimum)

Tips for writing a great review:
  1. Be specific about your experience and the services that were provided.
  2. Be truthful - this review will help other consumers as well as the business.
  3. Be polite - give feedback in a constructive way.

© 2024 turkeyturism.com All Rights reserved.

At turkeyturism.com our purpose is to help people find great local businesses like dentists, hair stylists, restaurants, bars, hotels....

The content displayed in the turkeyturism.com Directory consists of information from third parties, among others from publicly accessible sources, or from customers, who have a presentation page in our directory. turkeyturism.com cannot be held responsible or liable for the accuracy, correctness, usefulness or reliability of the data. The brand names, logos, images and texts are the property of these third parties and their respective owners. If you have any questions or suggestions regarding this matter, you are welcome to contact our customer support team.

turkeyturism.com is not a booking agent, and does not charge any service fees to users of our site.

turkeyturism.com is not responsible for content on external web sites. Taxes, fees not included for deals content.